JU Srednja građevinsko - geodetska škola Sarajevo
Četvrtak, 04 Februar 2021 10:04

SVEČANOST POVODOM PRIMOPREDAJE VRIJEDNE DONACIJE U OPREMI DVV INTERNATIONAL I FIRME GEODET doo NAŠOJ ŠKOLI

Danas je u prostorijama naše škole održana svečanost povodom primopredaje vrijedne donacije od strane DVV International - Ured u BiH i firme Geodet doo našoj školi. Svečanost su svojim prisustvom uveličali Načelnik općine Centar Srđan Mandić, predstavnici Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo Lamija Husić, Indira Mešković i Adel Kopić, te bivši direktor naše škole Hajrudin Ramović. Ovom prilikom direktor škole Asmir Demir je cijenjenim gostima, direktorici firme Mibral doo Maji Bralović-Smith, direktoru firme Geodet doo Murizu Bečiću i direktoru DVV International -Ureda u Bosni i Hercegovini Dr. Emiru Avdagiću, uručio zahvalnice za nesebičnu pomoć koju pružaju našoj školi.

Zadnji put promjenjen Srijeda, 05 Maj 2021 13:58