JU Srednja građevinsko - geodetska škola Sarajevo
Petak, 23 Oktobar 2020 12:06

Donacija firme Geodet d.o.o

Sa zadovoljstvom vas obavještavamo da su nam danas u posjetu došli vlasnici firme Geodet doo, Muhidin i Muriz Bečić. Oni su ovom prilikom školi uručili vrijednu donaciju, DJI DRON MAVIC AIR 2, koji će se koristiti za geodetska snimanja i mjerenja terena. Primopredaji je prisustvovao i predstavnik Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Adel Kopić. Goste su primili direktor škole Asmir Demir, pomoćnik direktora Mirzet Čolpa i Uzeir Tucović ispred aktiva geodeta. Gosti iz firme Geodet su uskazali spremnost i za stipendiranje jednog učenika. Sa gostima je dogovoren nastavak daljih razgovora i unapređenje saradnje između firme Geodet doo i naše škole. Još jednom se zahvaljujemo firmi Geodet na vrijednoj donaciji, koja će sigurno doprinijeti modernizaciji nastavnog procesa u našoj školi.

Zadnji put promjenjen Srijeda, 12 Maj 2021 12:11