Srijeda 19 Maja, 2021 08:02

Posjeta direktora srednjih škola našoj školi

Na poziv direktora škole Demir Asmira danas smo imali čast i zadovoljstvo da su nam u posjetu došli direktori: Fadil Hodžić Mješovita industrijska srednja škola Zenica, Amela Mujaković Mješovita srednja škola Zenica, Haris Ljubović Srednja tehnička škola Kemal Kapetanović Kakanj, Elvir Mujkić Mješovita srednja škola Kalesija, Nihad Kamenjaković Srednja mješovita škola Mladost Zenica, Fikret Radončić Elektrotehnička škola za energetiku Sarajevo i Jasmina Pezo pomoćnica direktora Srednjoškolskog centra Hadžići. Druženju su prisustvovali i pomoćnik direktora Mirzet Čolpa, pedagogica Jasna Ćosović i administrativna radnica Alma Mudželet. Gostima smo predstavili našu školu i zadržali se u srdačnom i prijateljskom razgovoru. Ovom prilikom dogovorili smo i saradnju između naših škola jer smatramo da tehničke i stručne škole moraju više sarađivati. Dogovarali smo i neke posjete jedni drugima i nadamo se da će veoma brzo doći i do realizacije. Zahvaljujemo se direktorima na posjeti i ugodnom druženju.