Srijeda 24 Juna, 2020 13:00

Posjeta firmi Geodet d.o.o.

Danas smo, zahvaljujući angažmanu našeg profesora Uzeira Tucovića, boravili u posjeti jednoj od najpoznatijih firmi iz oblasti geodezije, Geodet d.o.o. U prijateljskom i srdačnom razgovoru, evocirajući uspomene iz školskih dana, napravili smo prvi korak u uspostavljanju saradnje između naše škole i firme Geodet. Moramo naglasiti da su vodeći ljudi firme, Muhidin Bečić koji je kratko radio kao profesor stručno-teorijske nastave i Muriz Bečić koji je bio učenik naše škole, kao i veći dio zaposlenika koji su uglavnom bili naši učenici, izuzetno zainteresirani za unapređenje odgojno-obrazovnog procesa u našoj školi kroz osavremenjivanje nastavnih sredstava i opreme za izvođenje stručno-teorijske nastave.