Petak 4 Juna, 2021 08:05

Posjeta gradilištu na Koridoru Vc

Danas smo, zahvaljujući susretljivosti vlasnika firme Diorit doo Vrdoljak Maria i direktora Evlić Alena, posjetili gradilište na koridoru VC. Direktor i uposlenici su nam pokazali proces gradnje mosta, pridržavajući se svih propisa zaštite na gradilištu i propisanih epidemioloških mjera. Nakon mosta ušli smo i u tunel Ivan gdje smo vidjeli kako se odvija rad na probijanju tunela.

Posjeta gradilištu je završena zajedničkim sokom u restoranu As u Hadžićima. Učenici trećeg (III gr) razreda zajedno sa razrednicom Malanović Hatidžom i profesorom Karavdić Đevdom izuzetno su zadovoljni što smo prvi put u ovoj školskoj godini uspjeli posjetiti jedno veliko gradilište.

Veliku zahvalnost još jednom dugujemo vlasniku Vrdoljak Mariu, direktoru Evlić Alenu i uposlenicima firmi Diorit i Diorit Gradnja doo.