Petak 11 Septembra, 2020 12:15

Posjeta počasnog konzula Republike Albanije u BiH g. Muharrema Zenullahua

Danas smo imali čast i zadovoljstvo da u posjetu primimo, počasnog generalnog konzula Republike Albanije u Bosni i Hercegovini, gospodina Muharrema Zejnullahua. Gospodin Zejnullahu je u našu školu stigao da nam prenese pozdrave i izraze zahvalnosti učenika i uposlenika Srednje geodetske škole Karl Gega iz Tirane. Oni su primili skromnu novčanu donaciju, koju su naši učenici posredstvom gospodina Zejnullahua poslali prijateljskom albanskom narodu nakon razornog zemljotresa koji je pogodio njihovu zemlju. Cijenjenog gosta su primili direktor škole Asmir Demir i pomoćnik direktora Mirzet Čolpa. Direktor škole Karl Gega, Indrit Gorçe je preko gospodina Zejnullahua uputio poziv za razvijanje saradnje između naše dvije škole, što smo mi sa zadovoljstvom prihvatili. Ovom prilikom smo se dogovorili da napravimo jedan Protokol o saradnji između naše dvije škole i što prije ga pošaljemo prijateljima u Tirani. Gospodin Zejnullahu je našoj školi uručio poklone koje su nam poslali direktor Indrit Gorçe i učenici i uposlenici škole. Gospodinu Zejnullahuu smo poklonili Monografiju 120 godina rada Srednje građevinsko-geodetske škole u Sarajevu i jedan rad učenika škole. Još jednom veliko hvala gospodinu Muharremu Zejnullahuu, direktoru Indritu Gorçe i svim učenicima i uposlenicima škole u Tirani. Do skorog viđenja!