Utorak 11 Maja, 2021 08:13

Razvijanje partnerstva sa DVV International uredom u BiH na polju obrazovanja odraslih

Sa zadovoljstvom vas obavještavamo da smo danas imali radni sastanak sa prijateljima iz DVV-International Ureda u BiH, direktorom Dr. Avdagić Emirom i Čerkez Anesom saradnikom. DVV International trenutno priprema novu projektnu fazu za period 2022-2024. godine, te im je stoga bilo značajno da usaglase svoje strateške prioritete i potencijalne aktivnosti sa partnerskim organizacijama. S obzirom na brojna pozitivna iskustva iz saradnje JU Srednje građevinsko-geodetske škole Sarajevo i DVV Internationala, naša škola je odabrana da bude partner, te nam je zajednički zadatak da u naredne tri godine odgovorimo na potrebe tržišta rada kroz provođenje programa obrazovanja odraslih.