Četvrtak 4 Februara, 2021 10:04

Svečanost povodom primopredaje vrijedne donacije u opremi DVV International i firme Geodet d.o.o. našoj školi

Danas je u prostorijama naše škole održana svečanost povodom primopredaje vrijedne donacije od strane DVV International – Ured u BiH i firme Geodet doo našoj školi. Svečanost su svojim prisustvom uveličali Načelnik općine Centar Srđan Mandić, predstavnici Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo Lamija Husić, Indira Mešković i Adel Kopić, te bivši direktor naše škole Hajrudin Ramović. Ovom prilikom direktor škole Asmir Demir je cijenjenim gostima, direktorici firme Mibral doo Maji Bralović-Smith, direktoru firme Geodet doo Murizu Bečiću i direktoru DVV International -Ureda u Bosni i Hercegovini Dr. Emiru Avdagiću, uručio zahvalnice za nesebičnu pomoć koju pružaju našoj školi.