JU Srednja građevinsko - geodetska škola Sarajevo

Termini konsultacija

Termini informacija u školskoj 2020/2021.godini

Razrednici

R.br

Ime i prezime

Odjeljenje

Dan

Vrijeme

1.

Edin Zuhrić

I a

srijeda

6 čas

2.

Bajna Bašalić

I gr

utorak

3 čas

3.

Dženana Mahmutagić

I 1geo

ponedeljak

4 cas

 

4.

Mubera Pozder

I 2geo

ponedeljak

4 čas

5.

Saudin Smajić

I mj

petak

2 čas

6.

Jasmina Pljakić - Bahtijarević

II a

ponedeljak

3 čas

7.

Adnan Isa

II gr

ponedeljak

3 čas

8.

Šida Vrce

II1geo

petak

5 čas

9.

Edis Malanović

II2 geo

četvrtak

1 čas

10.

Mensura Ćuso

II mj

utorak

4 čas

11.

Amra Baždar

III 1a

srijeda

2 čas

12.

Admir Pljevljak

III 2a

utorak

4 čas

13.

Hatidža Malanović

III gr

ponedeljak

5 čas

14.

Irfan Kereš

III geo

srijeda

5 čas

15.

Dženan Kršo

III mj

četvrtak

4 čas

16.

Svjetlana Šeta

IV 1a

ponedeljak

6 čas

17.

Đevdo Karavdić

IV 2a

petak

3 čas

18.

Emir Rustempašić

IV gr

četvrtak

4 čas

19.

Uzeir Tucović

IV geo

ponedeljak

7 čas

 

 

TERMINI KONSULTACIJA SA UČENICIMA I RODITELJIMA U ŠKOLSKOJ 2020/2021.GODINI

R.Br

Ime i prezime nastavnika

Dan

Vrijeme

1.

Samir Arnautović

četvrtak

3 čas

2.

Lejla Bajrektarević

četvrtak

3 čas

3.

Bajna Bašalić

četvrtak

4 cas

4.

Amra Baždar

utorak

4 čas

5.

Damir Bektešević

ponedeljak

4 čas

6.

Mirsad Bojić

srijeda

2 čas

7.

Imširpašić Jasmina

utorak

3 čas

8.

Mensura Ćuso

utorak

3 čas

9.

Silvana Dugalić

srijeda

4 čas

10.

Zonja Hodžić

ponedeljak

5 čas

11.

Arma Hrnić

utorak

3 čas

12.

Adnan Isa

utorak

2 čas

13.

Azra Jahić

četvrtak

3 čas

14.

Aida Kapetanović

ponedeljak

4 cas

15.

Đevdo Karavdić

ponedeljak

5 cas

16.

Irfan Kereš

četvrtak

2 cas

17.

Mersiha Kos-Raščić

srijeda

3 čas

18.

Enisa Kuljuh

četvrtak

3 čas

19.

Vladimira Larma

srijeda

4 cas

20

Dženana Mahmutagić

četvrtak

1 čas

21.

Edis Malanović

četvrtak

2 čas

22.

Hatidža Malanović

petak

3 čas

23.

Munira Mesihović

četvrtak

7  čas

24.

Dalila Muhović

petak

4 čas

25.

Minka Pelja-Vasilić

srijeda

4  čas

26.

Jasmina Pljakić-Bahtijarević

četvrtak

4 čas

27.

Admir Pljevljak

srijeda

3 čas

28.

Mubera Pozder

četvrtak

5 čas

29.

Emir Rustempašić

srijeda

3 čas

30.

Svjetlana Šeta

ponedeljak

6 čas

31.

Uzeir Tucović

srijeda

3 čas

32.

Šida Vrce

ponedeljak

4 čas

32.

Edin Zuhrić

četvrtak

7 čas

34.

Dženan Kršo

petak

2 čas

35.

Saudin Smajić

petak

3 čas

 

 

                                                                                                                                       Direktor:

                                                                                                                                       Demir Asmir, prof.